| dani97 a întrebat:

azi am avut teza la istorie.....ma astept la un 7-8:X. sunt clasa a 9-a. la prima parte ne-a dat niste evenimente, la care trebuia sa punem noi anii. am pus anii corect, dar nu am specificat daca sunt inainte/ sau dupa hristos. credeti ca are ceva? mersi mult

4 răspunsuri:
| IuliaaD a răspuns:

Depinde de profesor. Daca spui ca anii i-ai pus corect nu cred ca ar trebui sa iti depuncteze ca nu ai scris i.Hr.Mie una nu mi-a depunctat, adica mi-a scris in paranteza ca trebuia sa pun, dar nu mi-a depunctat big grin)

| deeadeea111 a răspuns:

Depinde daca iti cerea in cerinta sau nu, dar tot vei fi punctat

| dani97 explică:

Nu...in cerinta zicea sa spun cronologic, atatwinking

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Mai mult de un punct nu-ti poate diminua.Depinde de profesor, de cum te apreciaza in general.