| Anonima1qt910 a întrebat:

Care ar fi niște facultăți "ușoare" adică sa înveți dar nici ca la drept happy gen sa înveți dar normal sau oleaca mai puțin big grin?
Dau funda.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să ințelegem că vrei să devii nimic cu diplomă?

ai auzit de aptitudini, de plăcerea de a lucra ceva anume, de inclinații?

| sierra1 a răspuns:

"Anonima1qt910; Fa nebuno ce n ai înțeles... vezi ți de treaba ta mucoasa "

iar ai impresia că vorbești cu mamă-ta?

| sierra1 a răspuns:

Rog agenționați userul pentru limbaj suburban, violent și mitocănesc

| Alessio73 a răspuns:

Poti sa mergi la un liceu fara renume, ca acolo te lasa mai moale cu invatatul dar va fi mai greu la BAC