| Rosedia a întrebat:

Cum vi se par liceele Sincai si Mihai Viteazu din Bucuresti? Aveti cnostinte care au fost sau sunt in Viteazu....este nivelul mult prea ridicat?

1 răspuns:
| GoBackInFuture a răspuns:

La Sincai am auzit ca e calumea, adica nu tocesti de-ti sar capacele dar nici nu stai degeaba. Este o zona buna la liceul acela, ai putea cand iesi, daca vrei cu colegii sa mergeti in parc sau mai stiu eu ce. La Mihai Viteazu te sfatuiesc sa nu te duci, ca o colega de la mine din clasa are un frate care invata acolo, cica toceste de rupe cartea si tot nu reuseste sa ia nota 10, sau macar un 9. Are note foarte slabe, 2 la fizica, 3 si 4 la chimie, a avut noroc ca nu a ramas repetent. Acum depinde si de gradul de pregatire al fiecaruia, dar repet, profesorii sunt foarte exigenti acolo, te sfatuiesc sa nu te duci. Sper ca ti-am fost de folos, funda? big grin