| anonim_4396 a întrebat:

dau fundita la primi 10winking care imi spun la ce ora este festivitatea de incepere an scolar 2011? Adica luni 12 septembrie! happy

Răspuns Câştigător
| Ichigoemi a răspuns:

Pai eu ma duc la liceu si este la 9winking in tulcea

9 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

La ora 9.

| dkidda a răspuns:

Depinde de liceu/scoala.dde exemplu la mine este de la noua happy

| ICanSeeAll a răspuns:

Depinde de scoala. Uita-te pe site-ul liceului,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Poti da fundita doar la unul
2. Depinde de scoala dar de obicei incepe la ora 8. Cam in jurul orei in care o sa mergi la scoala tot anul. Savvy?

| dariale a răspuns:

Multumesc frumos la toti!, si asa este numai o funda pot straight face { Junior sorry sad ]

| Vio199 a răspuns:

Ora la care trebuie sa mergi e pe la vreo 9 daca nu esti sigura si nu vrei sa intarzii eu te-as sfatui sa te trezesti la 7:30 sau la 7:00 si la 8:30 sa fi plecata de acasa... poate astepti un pic sa se adune lumea dar HEY...nu intarzibig grin kiss

| heyromania a răspuns:

8- 8:30

| dariale a răspuns:

Mersi Violeta199! big grin :*

| smecherutzu a răspuns:

La 9 logic