| Z4 a întrebat:

Hey TPU
Deci, daca eu am intrat la un liceu, Economic (Colegiul Economic Iulian Pop Cj.). In Semenstrul al-II-a din clasa a9a, ma pot transfera la un liceu de informatica, daca am medie si sunt locuri libere,big grin. Iar daca ma transfer o sa-mi fie greu sau?, ma refer am sa pierd mult din materi, etc etc
Helpbig grin

5 răspunsuri:
| 1Chris1 a răspuns:

Da, poti. Funda?

| Minidub a răspuns:

Da te poti transfera si nu o sa-ti fie greu daca inveti si recuperezi primul semestru

| Dollicious a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.Am intrat la coleguil economic Transilvania Tg. Mures si sunt foarte dezamagita si vreau sa ma transfer la alt liceu la filologie.Bineinteles ca o sa-ti fie greu, mai ales in privinta colegilor si a materiilor, insa asta e.Mai nou calculatorul decide unde trebuie sa mergem la scoala.

| Dollicious a răspuns:

Colegiul***

| Valy097 a răspuns:

Lasa ca nu-i asa rau acolohappy la ce profil, btw? cred ca va trebui sa dai cv diferente si sa te obisnuieti cu ceilalti colegi.da nu-i capat de lume. oricum nu pierzi din materie ca se fac, cel putin in primul semestru, aceleasi chestii..noroc!happy