| Z4 a întrebat:

Hey TPU...
Help me!
Deci, am nevoie de ajutorul vostru...
Vreau din tooata inima mea sa invat...
dar nu pot, de cate ori ma pun pe treaba...sunt distrat de alceva.
Daca nu, is OBOSIT, cand nu am chief e TV&PC
va roog din toata inima, ajutati-ma, ca daca nu invat, e bai ca-s a 8a
Va rooog Mult de TOOT

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar spuneti: trebuie sa termin 8 clase si apoi daca crezi ca nu le ai cu invatatul inscriete la un curs de calificare (oferit de stat) ca e mai usor decat profesionala si asa ai sansa sa lucrezi ca muncitor calificat. Daca lucrezi ca necalificat castigi un salariu prost.

| Amorezatul a răspuns:

Priveste ceea ce faci o o placere si nu ca pe o obligatie! O sa te ajute mult in viata!

| Andreeeeee a răspuns:

Ia memo plus

| punteiupi a răspuns:

La mine asa ceva era in a 4 incearca pursisimplu sa te concentrez si incepe temele cu ceia ce iti place mai mult tie