| Z4 a întrebat:

Hey TPU.
Imi place actoria, si ma intrebam, merita sa ma duc la un liceu cu specializarea, arta dramatica (actorie).
Ce am de pierdut, si ce am de castigat:d
Funda!happy

Răspuns Câştigător
| KatherinePiercee a răspuns:

Salut,sa fii actor este o sansa unica in viata.Cunosti multe persoane,cistigi bine si devii cunoscut,desigur necesita mult efort! Dar iti propun sa urmezi doua facultati,una de actorie,si alta ceva mai realista. Daca simti ca nu poti lucra ca actor,ai o a doua sansa, posibitate! Oricum, succes! Funda?

3 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Este bine sa fi inclinat si sa ai abilitati in mai multe parti.Eu actoria am facut-o in paralel cu scoala timp de 3 ani, dupa care...programul incarcat m-a facut sa renunt si a fost mare pacat. Daca ai inclinatii artistice extrem de dezvoltate, este f. bine sa mergi la un astfel de liceu, pentru a-ti ocupa timpul doar cu acest lucru.In schimb,daca ai vrea in viata sa ai un viitor asigurat, mai bine mergi la un liceu uman sau real, urmand cursuri in paralel sau pur si simplu facand facultatea dupa aceea.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce te opreste? Daca consideri ca esti bun/a pentru asta du-te! Talentul il dobandesti si pe parcurs, insa daca ai inclinatie cat de cat, iti va fi de ajutor!
Numai sa nu ai emotii, ca altfel totul se duce devil!

| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Paii nu trebuie numai sa iti placa!
Trebuie sa ai talentlaughing
Paii de pierdut thinking E posibil sa nu primesti un rool buun!
De castigat ai multe!
Bani, faima etc!
Eu zic sa incerci!
Apoi mai vezi tu:*
KIss
funda?