| TnCristinaa a întrebat:

In fiecare saptamana trebuie sa fac compunere la engleza, dar nu mai stiu despre ce sa mai fac. Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| 20luissa04 a răspuns:

Despre prieteni, familie, prima zi de scoala, planuri pentru vacanta mare, cum ti-ai facut prieteni ( sau un prieten), timp liber, o descriere despre un instument muzical. Plz. trimite-mi compunere intr-un comentariu, aici. Funda puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| Logitech1 a răspuns:

Salut, Despre prieteni poti face. nu prea am idei acum happy