| aalleexxyyaa a întrebat:

m-am intalnit cu un baiat intr-un autocar si n-am vorbit doar ne-am privit foarte mult...el mi-a lasat numarul lui de telefon pe un biletel si nu mi-a zis nimic.Azi as vrea sa il sun, dar nu stiu despre ce sa vorbesc cu el. Stiu cum il cheama k mi-a scris si mi-a zis ca ii din Buzau.Dar daca il sun azi nu stiu ce sa il intreb.El este sofer de atlassib-autocar...m-am gandit sa il intreb cati ani are si cum ii sa fii sofer.dar ce sa il mai inreb? Ma puteti ajuta voi cu o serie de intrebari? Cele mai multe si mai bune intrebari vor primi FUNDA promit, dar va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| GigiMD a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca esti fata din autobus, nu trebuie sa te gandesti la ce sa-i spui, va veni ideia de la sine etc, el ar trebui s aspuna... cind te gindesti la ce sa-i spui si apoi nu merge asa cum ai vrut te blochezi

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

De ce vrei sa-l suni? doar pentru ca s-a uitat la tine? iti dai seama ca-si gaseste pe cate cineva sa se uite la fiecare cursa? laughing iti dai seama ca el te poate lua de usuratica, daca i-a fost suficient doar sa se uite la tine si sa-ti lase un numar de tel si tu ai si sarit sa suni? acum depinde si ce vrei tu, daca vrei doar o partida de sex suna-l, daca vrei o relatie serioasa mai bine lasa, gaseste-ti pe cineva cu care sa pornesti o relatie in conditii normale

| spi a răspuns:

In trebuie sa iti faci o lista de intrebari.ele vin de la sine. poate iti spune de exemplu "ma duc sa imi cumpar un telefon" tu normal il intrebi despre asta...sau poti sa ii spui ma gandeam daca sa te sun sau nu..nu-ti face griji si el va pune intrebari pentru a te cunoaste nu esti doar tu nevoita sa o faci.o sa va cunoasteti pe parcurs, incetul cu incetul chiar daca pentru inceput conversatia ta va fi scurta si vei fi timida.bafta