| Cena07 a întrebat:

Mai sunt cateva zile si incepe scoala sad. Am trecut clasa a 11a si sunt la profilul turism si alimentatie. Problema este ca nu stiu ce ore noi o sa fac si la cat de greu va fi noul an. Ma poate ajuta cineva?!

2 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

Si daca iti spune cineva ce rezolvi? Aceleasi ore le vei face si daca stii dinainte si daca nu.

Ai rabdare si le vei descoperi, mult mai important e sa le dai atentia cuvenita.

| TofanCristi a răspuns:

Eu zic să nu îţi faci griji pentru aşa ceva! Va fi acelaşi an, cum l-ai avut şi în clasa I.

Dacă vei învăţa la timp va fi perfect! happy