| AlexBlaze a întrebat:

Maine trebuie sa ma asculte la geografie(sunt pe clasa a 6-a)si nu prea stiu ce ar putea sa ma intrebe mai ales ca am lipsit de la ultima lectie!

7 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Eu nu pricep de unde stii tu ca maine te asculta la geografie. Ai capacitati paranormale, prevezi viitorul? Daca da, esti tare, stii si ce te va intreba.laughing

| Céline7 a răspuns:

Ceia ce este mai principal o sa te intrebe, citeste tema bine si fa-ti un rezumat cu ceia ce este mai principal si vei reusi 100%. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si? cere de la cineva ceea ce au invatat in clasa, mai citeste adaugator informatii, si sunt sigura ca in afara de ceea ce e scris in carte nu te poate intreba

| mihai1997 a răspuns:

Din ultimile 3 lectii sau 2

| alee12 a răspuns:

Pai depinde...care lectie o ai ultima? s-ar putea sa te asculte din lectia trecuta chiar daca tu nu o ai trebuia sa ti-o scrii de la cineva...

| kidotamu a răspuns:

Esti pe clasa.in clasa nu te-au primit?