| Optimus14 a întrebat:

Se organizeaza la liceul meu un schimb de experienta si as vrea sa particip si eu. As vrea sa stiu mai multe detalii cum ar fi daca se plateste ceva. Funda xD

1 răspuns:
| nmt1407 a răspuns:

Pai o saptamana stai acasa la persoana cu care faci schimbul, si te duci la scoala cu persoana respectiva, te plimba prin orasul in care sta etc. si dupa vine ea la tine acasa si trebuie sa te duci la liceu, in oras etc. costurile ar fi transportul si inca alte cheltuieli minore, adica daca vrei sa iti cumperi vreun suvenir din orasul unde sta persoana respectiva, sau daca vrei sa ii faci cinste cu ceva cand vine la tine acasa