| Roby669 a întrebat:

Stiti vreun site/supermarket/librarie in Bucuresti de unde se mai pot cumpara carti de la editura adevaru? Alea care veneau impreuna cu ziarul happy

Răspuns Câştigător
| Ronnie35 a răspuns:

Buna! Poti gasi in magazinele:
Carrefour
Auchan

si in librariile:
Alexandria

Sau daca vrei, mai vin din cand in cand niste caravane micute cu carti de la editura Adevarul si le poti cumpara de acolo. Am impresia ca sunt si mai ieftine.

Lectura placuta!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Carrefour, Auchan.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cred că se mai găsesc în Carrefour - Auchan. Mergi şi vezi, nu ai nimic de pierdut. Sper să ai noroc!

Pa-pa.

| DanielMister a răspuns:

In librariile Alexandria.