| Arabella10 a întrebat:

Hey! Vreau sa dau la Facultatea de Medicină Dentară dar nu sunt foarte sigura straight face Nu cunosc pe nimeni in domeniu. As vrea sa stiu daca e chiar asa de grea facultatea dupa cum se spune [Am citit pe un forum ca la anumite materii ai de invatat o carte de 200-300 de pagini alteori si mai mult, de pe o saptamana pe alta, iar in sesiune e si mai rau ] Mi` se pare foarte foarte mult straight face Fundaaa pentru cine ma lamureste si pe mine tongue

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Da,este foarte greu.
Nici sa nu te astepti sa fie altfel.
Un medic fara cunostinte este un ucigas in serie.
Pentru o nota de 8 muncesti de iti sar capacele, si inca mai mori de ciuda cand unii dau 100 de euro si iau un noua fara sa scrie nimic.
Ca sa urmezi orice domeniu in medicina,trebuie sa ai ambitie, sa fi motivat si sa iti placa ce faci.
Nu sa o faci ca asa vor mami si tati.
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa.