| Ea_7898 a întrebat:

Hey!
Vreau si eu ceva modele de invitatii la banchet clasa a8-a si niste texte asa mai haioase.
Am cautat pe google, dar rezultatul nu a fost pe masura asteptarilorhappy
Si mai vreau sa imi dati ceva idei de activitati de 15-20 de minute tot la banchet in care sa fie implicati si profesorii.
Astept raspuns cat mai repede...happy
THX!happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta aici:pentru sanatatea dvs evitati excesul de scoala teme si invatat daca apar manifestari neplcaut utilizati o mare vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elevii clasei a 8-a va invita la bairam big grin. Avem bautura, muzica, mancare pe gratis... taxa este mai mica ca un hamburger big grin. De asemenea, vor fi prezenti si profesorii care ne vor onora cu motivarea apsentelor. Nu ezitati! Veniti acum, alta ocazie nici ca mai aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu sunt in clasa a VIII a iar dirigu m-a pus fa fac eu invitatiile. va ror sa ma ajutati si pe mine pentru ca nu prea am mult timp la dispozitie. multumesc Elena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau contactati-ma la id de mess yoyo_cv10 plizz

| Romancutza a răspuns:

Pentru..., esti invitat la banchetul de sfarsit de an a clasei a8a.

de la...

Ca activitati poti inchiria un sistem karaoke, sau puteti spune glume la un microfon, sau sa povestiti cum a fost acesti ani pentru voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! am si eu nevoie d invitatii...ca pe net NU e mai nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da activitaty ceva de dans tip dansul pinguinului, meniaito

| PufosheniexD a răspuns:

Buna! Da add la sv.laura si iti trimit eu un modeltongue
>big grin