| Iubiticatahh a întrebat:

Heyy! Cine imi spune si mie in ce consta facultatea de drept adicathinking nu stiu sunt nedumerita. As vrea profilul filologie bilingv engleza.si am aflat ca dupa as putea da la facultatea de drept dar nu stiu in ce consta ealaughing. deciwhistling cine ma ajuta si pe mine?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta si ai primit raspunsuri, nu le-ai citit? Daca vrei ceva in plus revino cu alta intrebare. Numai bine!