| EuAndreia a întrebat:

Heyyyy! Acitit cineva "Fetele Rele Obtin Tot Ce Vor, Fetele Bune Nu Pierd Nimic" de Ute Ehrhardt? Despre ce este vorba? Este o carte buna?

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Am citit-o eu, sunt de fapt mai multe carti scrise de aceasta autoare. Cartea militeaza pentru femeia puternica, ce spune lucrurilor pe nume, care se gandeste mai intai la ea si abia dupa aia la ceilalti, care nu face presupuneri si nu se lasa in voia sortii ci actioneaza. Mie una mi-a placut foarte mult si m-a inspirat la momentul la care am citit-o.

1 răspuns:
| Phantasmagoria a răspuns:

Hehebig grin dragut titlu. Mai era ceva asemanator:,, Fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor"