| yngerash_4642 a întrebat:

Hi! Deci sa incep cu inceputu...sunt topita dupa un baiat si stiu ca si lui ii place putin de mine desi are prietena. Dar el mi-a propus sa fac sex cu el.Am zis ca nu stiu ma mai gandesc. Oare sa ii zic da? Daca afla prietena lui(ma inteleg bine cu ea).

Va rog ziceti`mi si mie cateva despre dezvirginare

multumesc

8 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Lolz.In primul rand cati ani ai? E aiurea ce vrei sa faci. Vrei sa apari ca o curva in fata celorlalti? Crezi ca nu se va afla?

| HinnaBunneh a răspuns:

Esti o panarama winking

| NoKidding a răspuns:

Esti...ma abtin.
Daca te dezvirginezi...macar fa'o si tu cu prietenul tau, in caz ca nu ai...fa'ti.

| yngerash_4642 explică:

Scuzati categoriabig grin...nu am vazut binesadlaughing

| yngerash_4642 explică:

Apropo am 16 ani

| Anonymous999 a răspuns:

Il refuzi categoric, tu nu ai vrea sa fii in locul prietenii lui.
Poate sa curga sange, poate sa te doara, sa faci cand mai cresti si cand esti pregatita ca sa fie ceva frumos.happy

| Anonimaaamad a răspuns:

Deci asta ar fi o foarte mare greseala pe care ai putea'o face. 1.baiatul are prietena. 2.nu sunteti impreuna [si daca ati fi ar trebui sa aveti o relatie de lunga durata ca sa decurgeti la astfel de lucruri]. 3. daca ti-a cerut din prima asta fii sigura ca o sa se foloseasca de tine. asculta ce iti spun eu.si eu am trecut prin asa ceva dar mi-a deschis o prietena ochii inainte sa fac greseala aceasta.

| RoXeezzz a răspuns:

Eu spun sa nu o faci. Adica gandeste-te are prietena, si ti.a cerut sa faci sex cu el... Clar e pe interes! Eu spun ca o sa faca sex cu tine si dupa o sa se intoarca la prietena lui si o sa fi considerata o curva.happy