| Str3n6arizza a întrebat:

Hi TPU! Mi se par foarte interesante efectele speciale din filme, vreo idee de ce facultate este nevoie sa poti sa inveti cum se fac, si eventual sa te poti angaja facand asa ceva? Acelasi lucru si cu pozele modificate in Photoshop pentru reviste, te poti angaja ca asa ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti incerca niste cursuri de cascadori pentru efecte specialehappy

| tutorialevideo a răspuns:

Tutoriale video photoshop gratuite aici! http://www.tutorialevideo.info/? cat=557

| Str3n6arizza explică:

Eu vreau sa le fac pe calculator