| ToxicDump a întrebat:

Http://image.stirileprotv.ro/media/document/60497911.pdf Baremul pentru examenul la romana! Ce nota credeti ca ati luat dupa barem? eu cred ca iau un 7.

4 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

De la 8.9 pana la 9.4 depinde de corector.

| xxdd a răspuns:

Presupunand ca nu mi-ar scadea nimic la compuneri, la felul de exprimare, 10 :d.

| Emill a răspuns:

Intre 9 si 9, 5, depinde de corector. poate scadea pana la 8, 5 daca e un corector care nu-mi intelege scrisu'

| behappy a răspuns:

Pai.eu 8.3.da nu am pus alea 12 pct.pentru ca nu sunt sigura... abia astept vineri day dreaming