| LittttleMonster a întrebat:

Http://ro.stiri.yahoo.com/......tăzi.html Uitati-va! Asta pune punct tuturor discutiilor despre propozitia subiectiva, care este subiectiva.;)

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Sus cu subiectiva!

3 răspunsuri:
| Cαrter a răspuns:

Buna! Scuze ca iti raspund aici la mesajul pe care mi l-ai trimis, dar nu pot sa iti trimit mesaj - sunt utilizator junior. sad Da, si mie imi plac mult de tot baietii, ii ador, au niste voci superbe. love struck Cand am vazut ca ai la profil o poza cu ei, m-am gandit ca probabil esti fana.winking As vrea sa vorbim mai multe... dar doar tu poti sa imi trimiti mesaje. laughing

| LittttleMonster explică (pentru Cαrter):

Da.si eu ii ador.ascult melodiile lor de mult timp.Sunt cei mai draguti.:*

| Cαrter a răspuns (pentru LittttleMonster):

Stiu love struck. Imi dai id-ul tau pe privat, sa vorbim mai multe?