| 123456789qwertuiop a întrebat:

Ideei pentru scoala altfel avand in vedere ca scoala este in Brasov?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti inconjurati de munti si voi nu aveti idei?
Frate,daca locuiam in Brasov stateam numai pe afara indiferent de vreme.
Mergeti sa va dati cu tiroliana,sa va plimbati prin munti, la cabane, telegondola.
Banuiesc ca sunteti plictisiti de Piata Sfatului, Biserica Neagra si castelul Bran.
Dar mai sunt locuri ca cetatuia dupa straja, Tampa si bineinteles, muntii.
Stiu ca este o strada haioasa: strada sforii, nu oricine incape pe acolo laughing