| Love_Lili_1995 a întrebat:

Imi dati va rog modele de teze la lb.romana clasa a 6-a semestrul 1 dar nu de descarcat.Va rog sadsadsad

5 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Iti dau scanata la imprimanta pe Yahoo ID-ul meu este bdodan53 email este bdodan53@yahoo.ro OK?

| c0ton a răspuns:

Iti dau eu ID-ul meu este bdodan53.

| c0ton a răspuns:

Iti dau eu, ID-ul meu este bdodan53.

| AidaMaria a răspuns:

Mie mi-a dat stiu ca suna prostesc dar: despartire in silaba 3 cuvinte sa scriu cum sau format 3 cuvinte, ne-a dat un fragment si sa scriu ce mod de expunere e cel mai folosit, rezumatul la Sobieski si Romanii si am uitat ce mia mai dat... dar depinde ce profa ai...

| Love_Lili_1995 explică (pentru AidaMaria):

Ms happy. Apropoo prosa e directoare la noi don't tell anyone