| DarknessAngel a întrebat:

Imi enumerati si mie cateva desene animate va rog? Am nevoie urgenta de cateva exemple, multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Smilee4Mee a răspuns:

Www.desenele.com ->gasesti destule:*. Sper k te'am ajutat. Funda?:o3

7 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bună,Sabri!
Păi, ceea ce ştiu eu : Scooby Doo, Looney Tunes, Tom şi Jerry, Chowder, Mickey Mouse, Timon şi Pumba, Mica Sirenă, etc. Sper că te-am ajutat! SUCCES!

| OaieBlonda a răspuns:

Pe disney channel: Sonny si Steluta ei Norocoasa, Jake si Blake, Nini, Zack si Cody, ce viata minunata,Kick Buttowski, Magicienii din Waverly Place, Bafta Charlie,Totul pentru dans, Printesa ghetii,Phineas si Ferb, Viata in acvariu, Bona mea e un vampir, Zeke & Luther, Hannah Montana. Pentru copiii de 2-5 ani : Clubul lui Mickey Mouse, Stupul, Manny Iscusitul, Jake si Piratii din Tara de Nicaieri. Cam astea le stiu. Funda? :X

| sporu a răspuns:

Ben Ten, Chowder, Robotboy, Casa Foster pentru prietenii imaginari,
Scooby Doo Where Are You!
Sym-Bionic Titan
Gemenii cramp
Johnny Test
Ed, Edd'n Eddy

| biia_6810 a răspuns:

Cauta pe net desene animate laughing

| Melyssuka a răspuns:

Magicieni din Weverly place,Clopotica,Sony si steluta ei norocoasa,Shake it up, Hannah montana, Nini cam atat stiu. Funda?big grin

| Boschovitz a răspuns:

Wow ma mir ca pui intrebarea asta e foarte usor sa caut dar pe site-ul Vplay gasesti episoadele tale preferate si uite cate lucruri care le poti viziona :family guy.the penguins of Madagascar, happy tree friends, the flinstone, tom si gerry si multe altele