| Roberrt21 a întrebat:

Imi poate explica cineva cam cum e aici sau ce faci sau daca e greu? Ma refer la şcoala militara comunicaţii tehnologia informaţiei şi apărare cibernetică.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te-ai referit la ce sa-ti fie greu! Asa ca iti voi da un raspuns general: strangi din dinti si mergi mai departe. Asa am facut si eu acum peste 40 de ani si de atunci am iesit ofiter, si apoi la pensie. In primele luni am vrut sa plec din scoala. Apoi am zis ca nu sunt eu cel mai prost sa pic.