| AlexR123q a întrebat:

Imi poate oferi cineva cateva detalii in legatura cu liceele "Mihai Eminescu" Botosani si "A.T Laurian" Botosani? (Diferenta de pret intre cele doua, conditii de trai, mancare, etc.)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"detalii in legatura cu liceele "Mihai Eminescu" Botosani si "A.T Laurian" Botosani? (Diferenta de pret intre cele doua."

ele costă la fel - zero

| dullcat a răspuns:

Buna.Am prietene de facultate care au fost la ambele licee.La ce te referi cand spui costuri plus celelalte? Vrei sa stai la internat?