| ScarecrowFarmer a întrebat:

Imi poate spune cineva ce inseamna(nu sunt o persoana superstitioasa dar mi se pare ciudat visul)daca visez ca,cad in gol? Visul meu e cam asa:Visul incepe cazand, nu visez cum ca as cadea de pe ceva, practic sunt in cadere si sunt inconjurat de un "background" negru..nimic in afara de culoarea negru, dar chiar si in vis simt acel gol in stomac in momentul cand cad.Am visul asta de pe la 3-4 ani si chiar si acum la 15 ani se repeta.

2 răspunsuri:
| Trippy a răspuns:

Cresti in inaltime si corpul ti se dezvolta.Sa nu crezi ca vorbesc la bascalie.

| Toni1030 a răspuns:

Daca te visezi cazand si nu iti este frica, inseamna ca vei depasi adversitatile cu usurinte. Daca te visezi cazand si iti este frica, indica o lipsa de control, nesiguranta, lipsa de sustinere. Probleme care te depasesc. Posibil sa nu-ti fi atins un scop.