| CåtàIiN a întrebat:

Imi poate spune cineva un site un pot gasi rezultatele la Evaluarea Nationala? Vreau sa vad ce note sau luat asa in general, dar nu găsesc nici un site cu notele respective. (Fundă )

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Inca nu s-au publicat pe net, de-aia nu le gasesti, de luni 2 iulie se publica

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu este adevarat ca apar abia luni.
Au inceput sa apara pe site-urile inspectoratelor judetene, poti vedea aici si iti alegi orasul

http://stirileprotv.ro/stiri/social/rezultate-evaluare-nationala-2012.html

Doar ca inca nu au publicat inspectoratele din toate orasele.