| alealexanda a întrebat:

Imi pot retrage dosarul de la liceul la care a fost repartizat pentru a intra în etapa a doua de admitere? Dar dacă nu intru la liceul pe care mi-l doresc voi fi repartizată din nou la liceul anterior?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti retragi dosarul acum vei fii repartizat pe unde au mai ramas locuri la liceele slabe, nu unde vrei tu si nu ai intrat, fiindca sunt deja locurile ocupate.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai intrat din prima la liceul care ti l-ai dorit, la etapa a doua nu ai nici o sansa, fiindca acum vei fii repartizata unde au mai ramas locuri, adica la liceele foarte slabe.