| David_Alin_1996 a întrebat:

Imi puteti da un sfat in legatura cu facultatea pe care vreau sa o aleg? Geodezie sau Costructii, si daca Costructii, atunci CFDP sau CCIA?

1 răspuns:
| MorphineRN a răspuns:

Ai putea sa te indrepti spre ce te atrage mai mult, desi daca as opta intre ele ca fiind in locul tau, as alege pe plan principal Geodezia, caci are mai multe oportunitati. Apoi, daca te poti descurca de ce nu poti face si constructiile in paralel? Mi se pare o combinatie foarte buna.