| PinkNightmares a întrebat:

Imi puteti face rost de cartea Winnetou de Karl May si rezumat pentru clasa a 5 a? Va rog frumosssss ca imi trebuie pana in 4 ianuarie citita cu tot cu rezumat! Dau Funditaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Scuze... n-am fost atenta. Daca nu gasesti cartea pe la librarii sau biblioteci o poti citi online
http://www.scribd.com/......ele-Mortii

2 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Http://referate.e-studenti.ro/referat-Winnetou.html
Dar sfatul meu este sa citesti cartea. Daca iti trebuie referat pentru scoala fi sigura ca porfesorul se prinde ca e rezumat luat de pe net si poate sa-ti puna o intrebare banala care sa nu o stii.Nu mori daca citesti cartea ca inca mai ai timp. :)

| PinkNightmares explică:

Pai eu vreau sa o citesc! citeste mai cu atentie intrebarea am zis ca cine imi poate face rost de carte ...si rezumat eu o citesc dar nu o gasesc si poate o puteti gasi voi! dar as dori sa fie rezumat de cls a 5 a.si voi da fundoiii mareeee!