| MrAlexinho a întrebat:

Imi puteti preciza niste activitati care le pot realiza in aer liber impreuna cu alti copii? Imi trebuie` pentru la scoala
funda

3 răspunsuri:
| stephy_2828 a răspuns:

Poti sa faci niste competitii sportive, sau educative(cross, fotbal, sah, dame etc.)Si castigatorii sa fie premiati.Multa bafta!

| cmihai98 a răspuns:

Cu fetele pui o patura jos pe iarba si incepi sai dai xxx sex faci in aer liber cu fetele

| zahy a răspuns:

Pai daca doresti sa ajuti natura poti face curatenie in parc la scola, sa adunati hartile. daca este vorba de aer liber e mai bine in parc. slogan
"Un parc curat pentru un aer curat"