| minime3 a întrebat:

Imi puteti recomanda un podcast din care sa invat super multe chestii despre cunoasterea de sine? In afara de Mind Architect (am vazut toate sezoanele)...sau ceva din care sa pot evolua super mult. Multumesc!

7 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

E timpul sa inveti despre filozofie. Incepe cu Philosophise This! apoi te indrepti catre ceva mai adanc.

Ideea este ca nu te poti cunoaste pe tine fara sa stii cum sa te gandesti critic despre tine.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Iți recomand o carte care mie mi-a schimbat viața.
Think and grow rich. de Napoleon Hill

| TheGentleman a răspuns:

Vocea Nației, IGDLCC cu Dumitru Borțun, Aproximativ Discuții cu Gojira, Vin de-o poveste, Acasă la Măruță, Dublu Sens, Podcast Nefiltrat

| minime3 explică (pentru TheGentleman):

Multumesc, imi e de folos! Am inceput deja!

| DjSannan a răspuns:

Recomandam podcastul "The Mindful Kind" al lui Rachael Kable. Acesta se concentrează pe prezent și pe dezvoltarea ta interioară, împărtășind informații, tehnici și exerciții pentru a-ți îmbunătăți starea de spirit și a te conecta cu adevărat la tine. Podcastul abordează subiecte precum mindfulness, yoga, meditația, creșterea încrederii și rezolvarea problemelor. Acesta oferă exerciții și sfaturi practice pentru a-ți cultiva o atitudine mai pozitivă față de tine însuți

| minime3 explică (pentru DjSannan):

Multumesc mult!