| regitzy a întrebat:

Imi puteti scrie ceva citate faine. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te aici : http://www.citatecelebre.net/. Sunt o muuuuulțime de citate faine!

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

You're not hated because you're famous, you're famous because we hate you-Charlie Goddamn Sheen big grin

| SamSon a răspuns:

Existi doar in ceea ce faci (Federico Fellini)
Puterea de a iti aminti s-a opus puterii de a uita, o conditie necesara existentei umane (Saint Basil)
Sanatatea consta in pacea cu temperamentul (Alexander Pope)
Viata nu este numai pentru a fi în viaţă, ci să fie bine. (Marcus Valerius Martial)
Sănătatea este ca banii, niciodata nu vom avea o adevărată ideea de valoarea sa până când o vom pierde. (Josh Billings)

| MâţulMov a răspuns:

Un destept poate sa faca pe prostul, dar un prost nu poate sa faca niciodata pe desteptu.
Nu trebuie sa fie vara ca sa fi un pierdevara.

| H3Lp3r1 a răspuns:

Zumbeste maine va fi si mai rau!
sunt online doar pentru tine
Cine a spus ca nu conteaza daca castigi sau pierzi a pierdut probabil.
daca razi toti vor rade cu tine.
daca plangi vei plange singur.