| Kokolina a întrebat:

Imi puteti spune facultatile din Bucuresti si in ce consta fiecare? adica ce as putea sa ies dupa acea facultate happy

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

S-a inventat Google. Nu-mi spune ca nu stii sa cauti ceva pe el! Cum iti imaginezi ca-ti va insira cineva aici peste 100 de facultati, plus detalii ucigatoare? Ar trebui sa scriem un roman numai pentru ca tie ti-e lene sa dai un amarat de search.

| Iuliaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Habar n-am laughing

| MarineM1 a răspuns (pentru Iuliaaaaaaaaaaaaaaa):

Daca habar n-ai, puteai sa nu zici nimic happy nu e deloc o intrebare prosteasca, din contra mi se pare destul de ok intrebarea!