| Niculae_Mirela_2003 a întrebat:

Îmi puteți spune niste licee din București sec. 5/6 si media cu care pot intra?
Dau funda✋❤

10 răspunsuri:
| AnoAnonima0 a răspuns:

Dumitru Motoc se intra cu media 3 ba chiar și cu 2.

| Nemessys a răspuns (pentru AnoAnonima0):

De ce i-ai recomanda un astfel de liceu? laughing)

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Nemessys):

Ca prin sectoarele 5, 6 nu prea ai pretentii acolo.Mai ales print-un cartier gen Ferentari.

| Niculae_Mirela_2003 explică (pentru AnoAnonima0):

De unde stii tu ce prieteni am?

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Niculae_Mirela_2003):

Nu inteleg.Nu am zis nimic de prieteni eu m-am referit ce licee sunt prin sectoarele pe care ai zis si asta îl stiu Dumitru Motoc.Se afla prin sectorul 5.

| Niculae_Mirela_2003 explică (pentru AnoAnonima0):

Ori esti proasta ori nu stii sa citesti

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Niculae_Mirela_2003):

Bine,bine sunt proasta rău eu ți-am răspuns la întrebarea ta și tu ai adus vorba de prieteni. Fain așa.

| Niculae_Mirela_2003 explică (pentru AnoAnonima0):

Bai faro esti handicapat ce sta ai ai spus "prin sectorul 5/6 nu prea ai prieteni mai du te in pl de dementa

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Niculae_Mirela_2003):

Am zis că nu sunt PRETENȚII.Mai citește o data ok? Sunt niste cartiere afumate și de tot râsul.

| Bubbleuh a răspuns:

Hasdeu 9,50
Sf. Sava 3.20