| Elena_Mădălina_1990 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cam ce fel de caiete imi trebuie in a9a SN?

3 răspunsuri:
| MariaMmc a răspuns:

Depinde unde o sa te duci la liceu si ce materi o sa faci, eu de obicei luam 10 caiete romana, 10 matematica. 2 caiete biologie daca o sa faci si 2 geografie.
Iti va ajunge momentan, daca imi spui la ce profil esti te voi ajuta mai bine. Astept raspuns!

| Elena_Mădălina_1990 explică (pentru MariaMmc):

SN, am mentionat.

| MariaMmc a răspuns (pentru Elena_Mădălina_1990):

Atunci ce am zis, este numai bine.La acelasi profil am fost si eu. Bafta la scoala pentru ca mai este foarte putin