| mariluz214 a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce trebuie sa contina o fisa medicala tip MS 18.1.1?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi formularul la linkul :
http://www.scribd.com/doc/96076773/Adeverinta-Medicala-Pt-Master

Toate cele bune.

| mariluz214 explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru mariluz214):

Cu plăcere!

O seară/noapte frumoasă.

| mariluz214 explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos! O zi buna iti doresc si eu!

| bursuc001 a răspuns (pentru mariluz214):

Mulţumesc şi euwinking

8 răspunsuri:
| AncaMaya a răspuns:

Județul ________________________
Localitatea ________________________
Unitatea Sanitară M.S.1.8.1.1.AG.T.2

ADEVERINŢĂ MEDICALĂ

Se adevereşte că _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _sex M / F născut în ziua de _ _ _ _ luna _ _ _ _ _ _ _ _ anul _ _ _ _ înlocalitatea _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ judeţul _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ fiul lui _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ şi al _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ având ocupaţia de _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _domiciliat în _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Este suferind de _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Se recomandă _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
S-a eliberat prezenta spre a-i servi la _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

SEMNĂTURA ŞI PARAFA MEDICULUI
M.S.18.1.1.AG.T.2

DATA ELIBERĂRII
___________________
anul – luna – ziua

CONCLUZIILE EXAMENULUI MEDICAL DE BILANŢ
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

REZULTATELE INVESTIGAŢIILOR MEDICALE

SEROLOGIA SIFILISULUI _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

RADIOSCOPIE PULMONARĂ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

RECOMANDĂRI
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

APT PENTRU
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _