| bianca9009 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos ce caiet trebuie la fizica?

16 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Hey,la fizica iti treebuie caiet de matematica(eu iti recomand studentesc deoarece vei scrie destul de mult)Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!

| Classy a răspuns:

Iit trebuie un caiet de matematica (normal sau studentesc, cum vrei tu). Succes!

| BiuL a răspuns:

De matematica ne cerea noua, dar tu ia de care vrei sa nu stau profi sa verifice ce caiet ai tu.

| ElenaSA a răspuns:

Si eu zic la fel, un caiet de matematica cu mai multe file sau unul studentesc.Depinde cum iti e mai comod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caiet de matematica -.-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caiet de matematica.

| sayWhaaat a răspuns:

Caiet de matematica, bineinteles.

| pastru009 a răspuns:

Buna Bianca.La fizica iti trebuie un caiet liniat si ordonat de matematica(cu patrate).
Sper ca ti-am fost de ajutor si bafta la fizica.

| c0ton a răspuns:

Caiet de matematica daca esti in clasa V-a ia-ti A5 ca clasa a V-a nu e nevoie de studentesc in clasele viitoare folosesti caiete A5 ca va fi mult de munca.

| Idc12345 a răspuns (pentru c0ton):

In clasa a5-a nu faci fizica.

| c0ton a răspuns (pentru Idc12345):

A da scuze am uitat ups scuze

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Studentesc de mate.

| SelenaMe a răspuns:

Caiet studentesc de matematica

| deny2013 a răspuns:

Caiet de matematica.

| Meow15 a răspuns:

De matematică

| NyNy17 a răspuns:

Caiet de fizica