| joane a întrebat:

Imi puteti spune va rog un nume de carte nu foarte groasa in care sa fie vorba despre o poveste de dragoste? vreau sa determin pe cineva sa citeasca si a zis ca ar citi acel subiect, dar nu sto=iu ce as putea sa-i zic. sa fie pana in 200 de pagini?:d funda

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Oo...daca e pe asa......citeste,, Te iubesc" de Chaterine Siguret! E perfecta!

| joane explică (pentru Stassy):

Nu are prea multe pg, adica nu depaseste 200?

| Stassy a răspuns (pentru joane):

Nu cred...da' e prea interesanta...

10 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Domnisoara Christina, Sarpele, Maitreyi-Eliade.

| joane explică:

Multumesc mult tuturor happy
pacat ca nu pot da mai multe raspunsuri castigatoare...

| ピンク a răspuns:

Valentin Letendre vol 1: Dragoste, magie si vraji scrisa de Gudule, Dama cu camelii scrisa de Alexandre Dumas, seria Amurg scrisa de Stephanie Meyer, The Vampire Diaries scrisa de Lisa Jane Smith

| bbxbeibiiii a răspuns:

Ultimul cantec-nicholas sparks de la libraria alexandria

| niccoo a răspuns:

"Scrisoare de dragoste- Mihail Drumes"
Sper sa iti placa!

| BogdanS a răspuns:

Foarte foarte buna este si "Invitatie la vals" de Mihail Drumes.Nu sunt un fan al romanelor de dragoste dar asta a fost chiar buna.

| Skm a răspuns:

„Pânză de păianjen" - Cella Serghi

| mirelle a răspuns:

Pasiune "Lauren Kate" sau Maitrey de Mircea Eliade