| dedekool a întrebat:

Imi puteti spune vreun site unde pot gasi ce s-a dat anul trecut la examenele de admitere:S, nu modele, ce s-a dat la examen, va rog imi trebuie multsad. Funda:*.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce S-A dat la care examen de admitere? La liceu? La facultati? Unde? Chiar crezi ca noi suntem Mafalda, sa ghicim ce-ai tu in cap? Nu ca ar fi prea greu...pare sa fie mult spatiu liber.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ah...tu vrei sa intri la liceu scriind asa romaneste? Calmeaza-te!

| dedekool explică:

Waw, ardnaxur1961 vb frumos ca si eu am intrebat frumos si cine ii destept o inteles despre ce examen am vb eu, vorbeam de liceu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ce s-a dat. S-a dat cu cratima de pamint, mama ei de cratima.