| dany4 a întrebat:

Imi spune careva un site cu jocuri tari online?

Răspuns Câştigător
| cocolina a răspuns:

Www.jocuri.itbox.ro

20 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Urban Terror.

| User a răspuns:

Doar cu jocuri moi stiu.

| cristiancristir a răspuns:

Nu stiu ce intelegi prin jocuri tari. Eu ma joc Rummy pe www.joci.ro

| dany4 explică:

E pentru un prieten de al meu ca ma innebuneste cu jocurile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti niste super jocuri online si pe www.curteascolii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici puteti gasi o colectie interesanta de jocuri online: http://www.jocuri-gratis.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici:
http://jocuri-impuscaturi.ro

| bambum a răspuns:

Tari? E treaba relativa asta, ce iti place tie poate nu imi place mie si viceversa, dar daca esti curios intra pe pagina asta http://www.play-zone.ro/profil/webmaster.html si o sa vezi o lista cu jocuri mele preferate.

| alisa9875 a răspuns:

Www.onegames.info este un site de jocuri online care cuprinde toate categoriile, se adauga jocuri noi zilnic si puteti gasi aproape orice joc.

| asot500 a răspuns:

Eu joc multe jocuri online tile voi zice pe toate si tu ti alegi daca ti plac te rog da-mi vot : metin2. earth, conter-strike, darkorbit, fermana, drakiensamg online si mai am jucat da nu mai tin minte acu tongue sper ca macar unu din ce am zis eu sa fie pe gustu tau tongue bafta la ales laughing

| danielv a răspuns:

Aici poti gasi o colectie interesanta de jocuri online www.jocuri-gratis.ro

| Iulian1212 a răspuns:

Nu iti dau site dar iti dau niste jocuri online:
Metin2
WoW
SWTOR
LOTRO
LoL
Runes of magic
Wizard101
CS