| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste urari de 8 martie pentru o educatoare puppy dog eyes?
FUNDA!batting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Fie ca ziua de 8 Martie sa va aduca in suflet un strop de primavara, multa sanatate, fericire si toata dragostea ce v-o port. La multi ani!
O noua primavara si multe alte primaveri sa va infrumuseteze viata cu farmecul lor si sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
8 Martie si primavara sa va aduca toate florile din lume si in fiecare din ele cate-un strop de fericire si iubire.

1 răspuns:
| bqris a răspuns:

Pe aripi de primavara / 8 Martie lin coboara / Si in a lui privire / Va aduce mult noroc si fericire!