| raluadriana a întrebat:

Imi spuneti va rog daca am facut 2 ani la buget si al treilea vreau sa il fac taxa, as putea sa ma inscriu de exemplu la umf (asistenta medicala ) si sa platesc doar 2 ani sau trebuie 3? Si primul an ar fi la taxa sau la buget( avand in vedere ca am intrat la buget la umf)

1 răspuns:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu este prea clara intrebarea ta! cel mai bine este sa intrebi la secretariatul facultatii, mai ales ca universitatile au autonomie si isi fac singure bugetul, taxele, modul de plata etc!
succes happy