| iuliutzabulinutza a întrebat:

In 2012 dupa cate zile s-au afisat rezultatele la evaularea nationala pe net? Sau pe ce site se afiseaza cel mai repede?

Răspuns Câştigător
| LaRkiNNN a răspuns:

Pe www.edu.ro se aficeaza prima oara, e site-ul Ministerului Educatiei si Cercetarii. In 2012 dupa aproximativ 2 zile s-au afisat. gandeste-te ca sunt o gramada de copii care au dat examenele si cei de acolo muncesc din greu sa le scrie pe toate si sa nu greseasca ceva, deci trebuie sa ii intelegem si noi. In orice caz nu va dura mai mult de 2-3 zile.
Sper ca te-am ajutat;)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe EDU.RO se afiseaza, ceilalti preiau de aici. Sau vezi pe ISJ pentru judetul tau. Se pare ca se vor afisa numai dupa contestatii. Pina atunci le gasesti afisate la scoala.

| Ceriik a răspuns:

S-au afisat pe 3 iulie pe edu.

| Florina_6341 a răspuns:

Edu.ro