| cryss_7938 a întrebat:

In a8a dam examene numai la mate sh romana nu?

Răspuns Câştigător
| LG_3455 a răspuns:

In principiu la romana si matematica,da,presupunand ca vorbesti de evaluarile nationale,insa de la an la an se pot face niste modificari. Daca te refereai la evaluari nationale stai linistita,dai doar la matematica si romana,daca vorbeai de teze, auntci dai la mate, romana si geografie/istorie dupa preferintele tale.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.edu.ro
Pa, pa.

| With0utName a răspuns:

Mai dati si la istorie sau geografie. iti alegi tu la care din cele doua vrei sa dai

| Paracetamol27752 a răspuns:

In Clasa a-8-a happy Vei Da Examene Doar La Romana Si Matematica happy Si Pe Langa Cele Doua Teza La Geografie Sau Istorie La Alegere. BAFTA**