| PwiuMic a întrebat:

In aceasta luna eu trebuie sa dau examenul de admitere la liceu eu as vrea sa imi continui studiile in Spania adica liceul si nu stiu cum sa fac pentru ca nu stiu nici un pic de spaniola.As vrea sa merg acolo pentru ca mama si tatal meu vor lucra in Spania iar eu nu pot ramane singura aici.Va rog care ma poate ajuta sa ma sfatuiasca care a fost in aceiasi situatie ca mine. Dau fundita si vot! Plizzz ajutati-ma! Ce sa fac? Cum trebuie sa procedez ca sa intru la liceul din Spania.

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Eu cred ca tu va trebui sa-ti dai toate examenele acolo unde esti si cu rezultatele obtinute mergi la liceu in España desi inscrierile se fac din aprilie, mai.primul an o sa il faci intr-o clasa pregatitoare unde o sa inveti limba in paralel cu materia si o sa ai colegi de toate natiile, ce zici, bafta.

1 răspuns:
| hcr a răspuns:

Vezi ca este posibil sa pierzi un anwinking depinde de echivalari