| Bogdanmanolachi a întrebat:

In afara de medicină generală, mai merita sa faci alt tip de medicină?

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Medicina alopata, singura bazata pe metoda stiintifica si verificata prin teste, merita facuta, indiferent ca e vorba de medicina generala, cum practica medicii de familie, de o specialitate, de stomatologie, medicina legala, medicina veterinara chiar. Medicina alopata valorifica si ce e util si verificat in medicina traditionala, foloseste pe scara cat mai larga si proprietatile plantelor.

| Alverto a răspuns:

Daca iubești animalele poți face medicina veterinară, mai este și medicina dentară sau tot în acest domeniu, iar banii sunt pe măsură

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicina dentara sau tehnica dentara. Si acolo banul e foarte gros. Mai este si medicina veterinara desi e mai putin populara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand medicina legala.

| florin926481f a răspuns:

Dupa mine nu merita nici un tip de medicina, doar daca chiar iubesti meseria asta.