| Loving a întrebat:

In ce consta proba de forta la educatie fizica?( flotari. etc)

Răspuns Câştigător
| Anniyaaa a răspuns:

Eu sunt in clasa a 7-a si la proba de forta ne noteza numarul de abdomene pe care le facem intr-un minut...

5 răspunsuri:
| CenturyChild a răspuns:

Flotari abdomene extensii(stai pe burta cu mainile la ceafa si incerci sa ridici cat mai mult partea superioara a corpului big grin )
mai pot fi sarituri cu genunchii la piept si genuflexiuni dar la noi sunt doar cele 3 mentionate mai sus.

| Bybanu a răspuns:

Flotari, ridicarea picioarelor 90 grade, saritura in lungime de pe loc...

| piedone1988 a răspuns:

Flotari si tractiuni.

| Kristen_3393 a răspuns:

Eu sunt clasa a 8 si am dat proba de forta care consta in :
-abdomene
-ridicari pe spate
-flotari
big grin

| LucianNoAnswers a răspuns:

Pariez ca ar castiga funda profa/profu' de sport