| andreik7 a întrebat:

In ce consta proba orala la stiintele educatiei Universitatea din Bucuresti?

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Cauta modele din anii trecuti. Ar putea fi asemanatoare cu cea de la bacalaureat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Domeniul ȘTIINȚE ALE EDUCAȚIEI

Program de studiu PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR
1. Proba orala (admis/respins) - abilitati artistice si de comunicare (auz muzical, ritm, dialog, citirea unui text) - eliminatorie" - SURSA :
http://fpse.unibuc.ro/admitere/studii-de-licenta/probe-de-concurs

Toate cele bune!